Virtual Recruitment Offshore

Vro.je to start up powstały na Wyspach Brytyjskich, oferujący platformę z ofertami pracy, kandydatami oraz pracodawcami  dla swoich użytkowników. Nowoczesna platforma pomaga w szybki, łatwy i bezpieczny sposób wyszukać preferowane oferty pracy lub kandydatów bez konieczności wysyłania wielu maili.

Zadanie kreatywne polegało na opracowaniu kreacji  graficznych przeznaczonych do promocji serwisu na kanałach social media takich jak Facebook oraz LinkedIn. Elementem charakterystycznym w całej komunikacji jest grot, który stanowi bezpośrednią część sygnetu logo. Pojawia się jako tło w kreacjach graficznych lub stanowi element ozdobny i dopełniający. Kolorystyka komunikacji nawiązuje bezpośrednio do logo platformy. Dwa odcienie fioletu zostały wzbogacone o “miętowy” kolor uzupełniający. Zabieg ten pozwala na wyróżnianie ważnych treści lub komunikatów w publikowanych treściach.

Komunikacja w social mediach opiera się głównie na informowaniu oraz edukowaniu nowych użytkowników na temat działania serwisu. Motywujące treści oraz ciekawostki z branży to nieodłączny element komunikacji, podobnie jak regularne powiadamianie o nowych ofertach pracy dostępnych

w serwisie.

Klient: Vro.je

Agencja: FatFisz

Kategoria: Social Media/Digital