Jestem
AJdesign.

Z zawodu jestem grafikiem komputerowym, ilustratorką oraz rysowniczką.
Fachu uczyłam się w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz na University of Huddersfield w Wielkiej Brytanii. Grafika komputerowa jest moją pasją
i od wielu lat zawodem. Działam jako freelancer, jak również współpracuję z agencjami reklamowymi. 

Do każdego projektu podchodzę w indywidualny sposób, stosując nowoczesne rozwiązania zgodne z bieżącymi trendami. Każdy nowy projekt to dla mnie wyzwanie, które realizuję z pełnym zaangażowaniem. 

Zapraszam do współpracy, z przyjemnością przygotuję i prześlę wycenę.
Zachęcam również do czytania/oglądania BLOGA Ajdesign, w którym zawsze znajdziesz najświeższe informacje dotyczące mojej działalności i nie tylko.

 

Oferta.

Branding

Startujesz od zera? Stworzę Twojej marce ładne ubranko. Działasz w branży? Dopasuję się do profilu Twojej działalności i odświeżę Twój wizerunek. Działam kompleksowo: od logo, poprzez pełną identyfikację wizualną, aż po wszelkie materiały promocyjne.

Ilustracja

Nie masz pomysłu na prezent? Potrzebujesz udekorować pokój dla dziecka? A może chcesz oryginalny plakat lub nadruk na koszulce? Te i inne pomysły zamknę w formie wyjątkowych i niepowtarzalnych ilustracji wektorowych.

Outdoor

Potrzebujesz czegoś ekstra? Świetnie trafiłeś! Duże formaty reklamowe są w Twoim zasięgu. Nie ogranicza mnie format. Wspólnie zrealizujemy plakaty, standy, billboardy czy nawet ścianki promocyjne, tak abyś był widoczny w tłumie i z daleka.

Social Media

Chcesz rozpocząć przygodę z social mediami, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Świetnie trafiłeś! Pomogę Ci stworzyć atrakcyjny i spójny wizualnie wizerunek dla Twojej firmy. Jeśli masz już swoje profile, pomogę Ci je uporządkować.

Web Design

Internet to przestrzeń, w której nie może Cię zabraknąć! Tworzę projekty stron, współpracuję z koderami, dbam o to, aby każdy szczegół był dopracowany zgodnie z projektem.

Inne

Coś Ci chodzi po głowie, ale nie wiesz czego szukasz? W mojej ofercie zabrakło tego o czym myślałeś? Spokojnie. Napisz do mnie i zapytaj
o zlecenie indywidualne.

To co?
zaczynamy
działać?

Znalazłeś to czego szukałeś? Super!
Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli nie jesteś pewny skontaktuj się ze mną,
a ja podpowiem w czym lub jak mogę Ci pomóc.